Тиждень протидії булінгу в Мартинівській ЗОШ І – ІІІ ст.

З 21 по 25 вересня в Мартинівській ЗОШ І – ІІІ ст. проходив тиждень протидії булінгу, протягом якого учні стали учасниками  ряду просвітницько – профілактичних заходів, спрямованих на інформування учасників освітнього процесу про шкільний булінг та запровадження адміністративної відповідальності за вчинення булінгу (цькування), учні опрацювали інформацію про види булінгу, міри покарання, навчилися  відрізняти булінг від звичайного конфлікту. Усі заходи проводилися для кожного учнівського колективу окремо, дотримуючись санітарно – гігієнічних вимог сьогодення.

Учні 5-8 класів взяли участь в анкетуванні «Булінг в учнівському середовищі». З учнями початкових класів проведено годину спілкування «Види насильства. Як себе захистити від насильства», а з учнями середніх класів – інформаційну годину «Кібербулінг та засоби його подолання». Діти переглянули  ряд відеороликів на тему: «Насильство в школі: міф чи реальність», Водночас, з учнями сташих класів організовано тренінгові заняття, метою яких було розвивати вміння пошуку шляхів виходу зі складної ситуації; формувати навички відповідальної та безпечної поведінки.

 Класні колективи середньої та старшої ланки були залучені до виготовлення творчих робіт – підсумків: колажів «#ЗупинимоБулінгРазом».

З метою профілактичної освітньої діяльності практичним психологом для класних керівників було надано методичні рекомендації формування у дітей нетерпимого ставлення до булінгу як негативного явища.