ЗАТВЕРДЖЕНО

наказ Мартинівської ЗОШ І – ІІІ ст.

від 04.01.2021р. №14-о

Розклад руху шкільного автобуса Мартинівської ЗОШ І-ІІІ ст. на 1 семестр 2020 – 2021 н.р.

МаршрутЧас відправлення-прибуттяКількість учнівВідстань Км.Кількість зупинок
У напрямку до школи
1Мартинівка -Будище7.10 – 7.30-161
2Будище - Бабичівка7.32 – 7.40161
3Бабичівка - Видумка7.42 – 7.451641
4Видумка - Мартинівка7.47 – 7.553661
5Мартинівка - Липівка7.57 – 8.20-151
6Липівка - Корчівка - Неборівка - Мартинівка8.22 – 8.5032204
Всього:65 чол.72 км.9
У напрямку від школи
1Мартинівка - Видумка14.20 – 14.303661
2Видумка - Бабичівка - Будище14.32 – 14.5017102
3Будище - Мартинівка14.52 – 15.20-161
4Мартинівка - Неборівка15.22 – 15.323251
5Неборівка - Корчівка15.34 – 16.0522152
6Корчівка - Липівка16.07 – 16.17351
7Липівка - Мартинівка16.20 – 16.50-151
Всього:65 чол.72 км.9

 

 

Розклад руху

шкільного автобуса Мартинівської ЗОШ І-ІІІ ст. на 2 семестр 2020 – 2021 н.р.

Рейс

 

Маршрут

Час відправлення-прибуття

Кількість

учнів

Відстань

Км.

Кількість

зупинок

 

У напрямку до школи

 

Рейс №1

1

Мартинівка – Будище

7.10 – 7.30

16

1

2

Будище – Бабичівка

7.32 – 7.40

1

6

3

3

Бабичівка – Видумка

7.42 – 7.45

11

4

1

4

Видумка – Мартинівка

7.47 – 7.55

24

6

1

Рейс №2

5

Мартинівка – Ягодинка

7.57- 8.05

 

5

1

6

Ягодинка – Корчівка

8.05 – 8.13

3здо

5

1

7

Корчівка – Липівка

8.13 -8.20

5

1

8

Липівка – Корчівка

8.22 – 8.30

3+ 4здо

5

3

9

Корчівка- Мартинівка

8.32-8.40

18

10

1

Рейс №3

10

Мартинівка – Неборівка

8.42 – 8.50

5

1

11

Неборівка – Мартинівка

8.52 – 9.00

10 +3здо

5

1

12

Мартинівка-Мартинівка

9.00-9.02

3здо

2

1

Рейс №4

13

Мартинівка-Бабичівка

9.02-9.14

10

1

14

Бабичівка-Видумка

9.14 – 9.20

5 + 2здо

4

1

15

Видумка – Мартинівка

9.20 – 9.30

13+ 2здо

6

1

 

Всього підвозиться:

65 +9здо

чол.

94 км

19

 

У напрямку від школи

 

Рейс №1

1

Мартинівка – Видумка

14.20 – 14.30

24

6

1

2

Видумка – Бабичівка

14.32 – 14.38

11

4

1

3

Бабичівка – Будище

14.40 – 14.50

1

6

3

4

Будище – Мартинівка

14.52 – 15.20

16

1

Рейс№2

5

Мартинівка-Мартинівка

15.22 – 15.24

3здо

2

1

5

Мартинівка – Неборівка

15.24 – 15.32

10+ 3здо

5

1

6

Неборівка – Мартинівка

15.34 – 15.44

5

1

Рейс №3

7

Мартинівка – Корчівка

15.44 – 16.05

18

10

1

8

Корчівка – Липівка

16.07 – 16.17

3 + 4 здо

5

3

9

Липівка – Корчівка

16.17 – 16.27

5

1

10

Корчівка – Ягодинка

16.27 – 16.35

3 здо

5

1

11

Ягодинка – Мартинівка

16.35 – 16.48

5

1

Рейс №4

12

Мартинівка – Мартинівка

16.50 – 16.55

2 здо

2

1

13

Мартинівка – Видумка

6.55 – 17.05

13 +2здо

6

1

14

Видумка – Бабичівка

17.06 – 17.10

5 + 2здо

4

1

15

Бабичівка – Мартинівка

17.12 – 17.30

10

1

 

Всього підвозиться:

65+ 9здо

чол.

96 км

20

Заправка на АЗС 2 рази на тиждень по маршруту: Мартинівка – АЗС – Мартинівка – 12км

Всього – 202 км із заправкою

Кількість зупинок на ранковому маршруті – 19; Кількість зупинок на післяобідньому маршруті – 20

  1.