2021\2022  н.р.

ЗАТВЕРДЖЕНО

наказом Мартинівської ЗОШ І – ІІІ ст.

від 02.09.2021р. №  -о

Розклад руху

шкільного автобуса Мартинівської ЗОШ І-ІІІ ст.                                          

на 1 семестр 2021\2022н.р.

Рейс   Маршрут

 

Час відправлення-прибуття Кількість

учнів

Відстань

Км.

Кількість

зупинок

  У напрямку до школи  
Рейс №1 1 Мартинівка – Видумка 7.15 – 7.20 6 1
2 Видумка – Бабичівка 7.22 – 7.30 19+ 3здо 4 2
3 Бабичівка – Мартинівка 7.32 – 7.50 32+ 3здо 10 1
Рейс №2 5 Мартинівка – Ягодинка 7.52 – 7.58 5 1
6 Ягодинка – Корчівка 7.58 – 8.06        3 здо 5 1
7 Корчівка – Липівка 8.06 – 8.13 5 1
8 Липівка – Корчівка 8.13 – 8.20 4 + 3 здо 5 3
9 Корчівка- Мартинівка 8.21 – 8.30 18 10 1
Рейс №3 10 Мартинівка – Неборівка 8.32 – 8.45 5 1
11 Неборівка – Мартинівка 8.47 – 8.55 11 +3здо 5 1
12 Мартинівка-Мартинівка 8.55 – 8.57      10 здо 2 1
  Всього підвозиться: 61+22здо  

  чол.

62 км 14

 

  У напрямку від школи  
Рейс №1 1 Мартинівка – Видумка 14.30 – 14.40 32+ 3здо 6 1
2 Видумка – Бабичівка 14.42 – 14.50 13+ 3здо 4 1
3 Бабичівка – Мартинівка 14.52 –  15.05 10 2
Рейс№2 4 Мартинівка-Мартинівка 15.05 – 15.10        3здо 2 1
5 Мартинівка – Неборівка 15.12 – 15.20 11+ 3здо 5 1
6 Неборівка – Мартинівка 15.22 – 15.30 5 1
Рейс №3 7 Мартинівка – Корчівка 15.30 – 15.50 18 10 1
8 Корчівка – Липівка 15.52 – 16.05 4 +3 здо 5 3
9 Липівка – Корчівка 16.05 – 16.15 5 1
10 Корчівка – Ягодинка 16.16 – 16.25       3 здо 5 1
11 Ягодинка – Мартинівка 16.26 – 16.45 5 1
12 Мартинівка – Мартинівка 16.45 – 17.00       10здо 2 1
  Всього підвозиться: 61+22здо

   чол.

64 км 15

 

2020-2021 н.р.

ЗАТВЕРДЖЕНО

наказ Мартинівської ЗОШ І – ІІІ ст.

від 04.01.2021р. №14-о

Розклад руху шкільного автобуса Мартинівської ЗОШ І-ІІІ ст. на 1 семестр 2020 – 2021 н.р.

МаршрутЧас відправлення-прибуттяКількість учнівВідстань Км.Кількість зупинок
У напрямку до школи
1Мартинівка -Будище7.10 – 7.30-161
2Будище - Бабичівка7.32 – 7.40161
3Бабичівка - Видумка7.42 – 7.451641
4Видумка - Мартинівка7.47 – 7.553661
5Мартинівка - Липівка7.57 – 8.20-151
6Липівка - Корчівка - Неборівка - Мартинівка8.22 – 8.5032204
Всього:65 чол.72 км.9
У напрямку від школи
1Мартинівка - Видумка14.20 – 14.303661
2Видумка - Бабичівка - Будище14.32 – 14.5017102
3Будище - Мартинівка14.52 – 15.20-161
4Мартинівка - Неборівка15.22 – 15.323251
5Неборівка - Корчівка15.34 – 16.0522152
6Корчівка - Липівка16.07 – 16.17351
7Липівка - Мартинівка16.20 – 16.50-151
Всього:65 чол.72 км.9

Розклад руху

шкільного автобуса Мартинівської ЗОШ І-ІІІ ст. на 2 семестр 2020 – 2021 н.р.

Рейс Маршрут Час відправлення-прибуття Кількість

учнів

Відстань

Км.

Кількість

зупинок

У напрямку до школи
Рейс №1 1 Мартинівка – Будище 7.10 – 7.30 16 1
2 Будище – Бабичівка 7.32 – 7.40 1 6 3
3 Бабичівка – Видумка 7.42 – 7.45 11 4 1
4 Видумка – Мартинівка 7.47 – 7.55 24 6 1
Рейс №2 5 Мартинівка – Ягодинка 7.57- 8.05 5 1
6 Ягодинка – Корчівка 8.05 – 8.13 3здо 5 1
7 Корчівка – Липівка 8.13 -8.20 5 1
8 Липівка – Корчівка 8.22 – 8.30 3+ 4здо 5 3
9 Корчівка- Мартинівка 8.32-8.40 18 10 1
Рейс №3 10 Мартинівка – Неборівка 8.42 – 8.50 5 1
11 Неборівка – Мартинівка 8.52 – 9.00 10 +3здо 5 1
12 Мартинівка-Мартинівка 9.00-9.02 3здо 2 1
Рейс №4 13 Мартинівка-Бабичівка 9.02-9.14 10 1
14 Бабичівка-Видумка 9.14 – 9.20 5 + 2здо 4 1
15 Видумка – Мартинівка 9.20 – 9.30 13+ 2здо 6 1
Всього підвозиться: 65 +9здо

чол.

94 км 19
У напрямку від школи
Рейс №1 1 Мартинівка – Видумка 14.20 – 14.30 24 6 1
2 Видумка – Бабичівка 14.32 – 14.38 11 4 1
3 Бабичівка – Будище 14.40 – 14.50 1 6 3
4 Будище – Мартинівка 14.52 – 15.20 16 1
Рейс№2 5 Мартинівка-Мартинівка 15.22 – 15.24 3здо 2 1
5 Мартинівка – Неборівка 15.24 – 15.32 10+ 3здо 5 1
6 Неборівка – Мартинівка 15.34 – 15.44 5 1
Рейс №3 7 Мартинівка – Корчівка 15.44 – 16.05 18 10 1
8 Корчівка – Липівка 16.07 – 16.17 3 + 4 здо 5 3
9 Липівка – Корчівка 16.17 – 16.27 5 1
10 Корчівка – Ягодинка 16.27 – 16.35 3 здо 5 1
11 Ягодинка – Мартинівка 16.35 – 16.48 5 1
Рейс №4 12 Мартинівка – Мартинівка 16.50 – 16.55 2 здо 2 1
13 Мартинівка – Видумка 6.55 – 17.05 13 +2здо 6 1
14 Видумка – Бабичівка 17.06 – 17.10 5 + 2здо 4 1
15 Бабичівка – Мартинівка 17.12 – 17.30 10 1
Всього підвозиться: 65+ 9здо

чол.

96 км 20

Заправка на АЗС 2 рази на тиждень по маршруту: Мартинівка – АЗС – Мартинівка – 12км

Всього – 202 км із заправкою

Кількість зупинок на ранковому маршруті – 19; Кількість зупинок на післяобідньому маршруті – 20