Посилка захисникам і захисницям від ліцеїстів

Попереду День Українського козацтва, захисників і захисниць України та Покрова Пресвятої Богородиці – час добрих справ в ім’я світлої перемоги. Тому на наш заклик долучитися до благодійної місії: допомогти нашій армії – зібрати посилки з необхідними речами та продовольством – долучилися не лише учасники освітнього процесу Мартинівського ліцею через благодійний ярмарок, але й небайдужі односельці, які наразі проживають за кордоном. За їх сприяння закуплено важливі для захисників речі: якісні комплекти термобілизни та плащпалатки. Всього на суму 20 тис грн. (498 євро). Крім того учнівська рада зібрала на передову солодощі, чай, засоби гігієни та листи з побажаннями повернутися додому переможцями. Діти розуміють, яку важливу місію виконують воїни ЗСУ. Сподіваємося, що наша посилка стане символічним подарунком до свят, аби солдати відчули частину родинного тепла.
Емоційними і зовсім не дитячими виявилися листи й символічні листівки з привітаннями ліцеїстів. Ці подарунки зігріватимуть бійців на фронті і стануть оберегами для захисників, на яких зараз лежить велика відповідальність за майбутнє нашої держави.
Всіх наших дорогих військових – зі святом мужності і честі – з прийдешнім Днем захисника і захисниці України! Разом до ПЕРЕМОГИ!!!