#stop_seхтинг#не_ведусь За даними ЮНІСЕФ, в Україні кожен п’ятий підліток визнавав себе жертвою онлайн-знущань, а кожен десятий – регулярно брехав батькам або друзям про час, проведений у соцмережах. Крім того, третина підлітків використовують соцмережі, щоб позбутися негативних відчуттів, кожен восьмий підліток залежний від соцмереж. Відомо, що кожна третя дитина в Україні готова зустрітися з онлайн-знайомими, двоє із трьох уже  бачили контент, який їх дуже налякав або засмутив. Найчастіше діти готові звернутися до батьків за допомогою. В свою чергу, 85% батьків не знають що робити коли сталась така ситуація коли дитина постраждала в інтернеті.

Тому 14.05.2021р. у 6 кл.  класним керівником Дзюбенко В.І. було проведено просвітницько- профілактичний урок з безпеки спілкування в Інтернеті “НЕ_ведусь: я знаю, як спілкуватись в інтернеті”, на якому розглянули ризики спілкування в Інтернеті, ознайомилися із шляхами захисту приватної інформації, отримали уявлення про незнайомців у мережі, дізналися про особи та установи, до яких можна звернутися за допомогою.

Найкращою вправою для роздумів була вправа “Тест Білборд” саме ця вправа показала дітям, що спілкуючись в інтернеті не можна бути впевненим ким є співрозмовник  з яким ми спілкуємось онлайн і що наша інформація стає не приватною.