Весняні канікули

До уваги здобувачів освіти та батьків! З 23.03 по 29.03.2020 відповідно освітній програмі Мартинівської ЗОШ І-ІІІ ст. – канікули!!!

Протягом канікул нові завдання у дистанційних групах надаватися не будуть. Учні та батьки завжди можуть скористатися індивідуальними консультаціями щодо виконання раніше запропонованих завдань з вчителями предметниками та класними керівниками, підтягнути “хвостики”))) Рекомендуємо канікулярний час провести з користю: переглянути пізнавальні цікаві програми, добрі сімейні фільми, прочитати нові книги, пограти сімейні ігри, виготовити святковий декор  до прийдешніх свят власноруч тощо. Не забувайте про безпеку життя, дбайте про здоров’я! Дотримуйтеся правил попередження захворювання на коронавірус, не забувайте про правила безпеки у побуті та на свіжому повітрі!!! Поважайте й підтримуйте одне одного!!!
Вчителі мають додатковий час для самоосвіти та саморозвитку – скористайтеся чудовими вебінарами, інтернет-виданнями для урізноманітнення форм і методів дистанційки))
Усім здоров’я, гарного настрою і весни!!! Все буде добре!!!!