Тиждень безпеки дорожнього руху

Протягом другого робочого тижня у Мартинівській ЗОШ І-ІІІ ст проводився тиждень безпеки дорожнього руху, метою якого є профілактика дорожньо-транспортного травматизму за участю дітей та усвідомлення необхідності вироблення навичок дотримання правил поведінки на дорозі.
В рамках тижня класними керівниками були проведені цікаві змістовні активні заходи та тематичні уроки на тему «Правила для пішоходів», «Учасники дорожнього руху та умови безпеки пішоходів», «Безпека дорожнього руху – це життя!” тощо. Зокрема, у 1 класі познайомилися з “Абеткою безпеки дорожнього руху”, у 8 класі працювали з лепбуком” Правила дорожнього руху”, який допоміг пригадати дорожні знаки через завдання та загадки. У 5 класі пройшла година спілкування “Безпека пішохода та пасажира”. Учні 6 класу підготували та опрацювали міні-проєкт ” Знай, вивчай і поважай Правила дорожнього руху. Бережи своє здоров’я”, в якому зробили акцент на:
* нормативному документі, який встановлює порядок дорожнього руху на всій території України;
* правилах переходу дороги та видах переходів;
* правилах велосипедистів на дорогах;
* правилах для мотоциклістів.
А потім для перевірки знань і навичок пройшли онлайн-тест ” Як добре ти знаєш правила дорожнього руху”.
Творчо опрацювали правила дорожнього руху учні 2 класу.
У рамках тижня “Увага! Діти на дорозі” учні 7 класу створили та опрацювали лепбук “Безпека на дорозі” . Повторили правила поведінки, умовні знаки та дізнались багато цікавої і пізнавальної інформації.
Учні 9 класу також повторно опрацювали знаки дорожнього руху.