Свято весни і жіноцтва

З ледь відчутним весняним подихом приходить до нас чудове жіноче свято – 8 Березня. Цей день несе у світ ніжність і красу. Адже усе найдорожче, що є у нашому житті – щастя, радість, надія, кохання, пов’язане з жінкою. Без вас, дорогі жінки та дівчата, не було б стільки світла, любові і тепла. Ви наповнюєте будні яскравими фарбами, спонукаєте до шляхетних вчинків і добрих справ. Нехай вас ніколи не оминає турбота чоловіків, а прекрасні почуття дарують натхнення для нових творчих успіхів і життєвих перемог. Будьте коханими і щасливими. Нехай на ваших обличчях сьогодні цвітуть посмішки, а турботи і печалі зникнуть назавжди.

Тож усіх жінок і дівчат Мартинівської Зош у цей святковий час сердечними словами, вітальними листівками, гелевими повітряними кульками і святковим піднесеним настроєм і квітами вітали браві мужчини і хлопці нашої школи.

Хлопці 5-11 класів на чолі з Максимом Сергійовичем підготували неймовірно яскраве свято з різними конкурсами, квестами. Оформили прекрасну фотозону. Підготували також чудовий вечір відпочинку.

Учні молодших класів також не пасли задніх. Вони підготували святковий концерт для прекрасної половини людства жінок, дівчат, мам та бабусь.

Отож всміхайтесь так, щоб сонце радісно всміхалось,

Щоб квіти голови схиляли,

Щоб усі ввічливо вітались,

Щоб на роботі вам співали солов’ї,

Щоб мир і злагода були в сім’Ї!

Оверковська О.Д., педагог-організатор