Старим речам нове життя

У природі немає ніякого сміття. Усе створене природою слугує початком чогось нового. Але ми, люди, у процесі життєдіяльності створюємо сміття, з яким не знаємо, що робити і куди подіти. Стає все менше і менше місць, де його можна розмістити, тому що люди не хотіли б жити поруч зі сміттєзвалищами.
Утворення відходів супроводжує людство протягом усієї його історії, і, що вище рівень розвитку, то більше слідів її діяльності у вигляді відходів залишається на Землі. І якщо сьогодні без відходів людське життя нажаль уявити ще не можна, то треба принаймні зменшити їх кількість, знизити ту шкоду, яку вони чинять усьому живому. Само собою постає питання: чи є вихід із сміттєвих лабіринтів?
Саме на це запитання та багато інших дає участь у проєкті «Нове життя старих речей». Все необхідне знайдеться у кожному домі: використані лампочки, залишки пряжі та клаптики тканини, пластик, використані олівці, речі, будматеріали, клей ПВА, пензлики та фарби, ґудзики, намистинки, нитки, голка тощо. А результат – цікаві рішення – творчі роботи!