МАРТИНІВСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І – ІІІ СТУПЕНІВ

ПУЛИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

НАКАЗ

14. 04. 2021р. с.Мартинівка Пулинський район №31 – аг

Про організацію освітнього

процесу з використанням

дистанційних форм для учнів 1-4 класів

З метою своєчасного вжиття та проведення профілактичних і протиепідемічних заходів у зв’язку із динамікою росту захворюваності на ГРВІ ( більше 30% хворих учнів 1-4 класів)

Н А К А З У Ю:

  1. Внести зміни в організацію освітнього процесу для здобувачів освіти 1-4 класів Мартинівської ЗОШ І-ІІІ ст. з 15.04.2021р. до стабілізації ситуації захворювання  шляхом організації освітнього процесу з використанням технологій дистанційного навчання, через інформаційно – телекомунікаційну систему (електронну освітню платформу Google Classroom), комунікаційні онлайн сервіси та інструменти ( Viber ) (затвердженні рішенням педагогічної ради від 28.10.2020р. протокол №4) відповідно до розкладу уроків та за розкладом дзвінків.
  2. Педагогічним працівникам забезпечити виконання освітньої програми початкової школи на 2020-2021н.р., використовуючи дистанційні технології для досягнення учнями передбачених результатів навчання: надавати інформацію щодо обсягу та змісту навчального матеріалу, завдання на його закріплення, перевіряти й оцінювати виконані роботи, надавати відгуки на виконані завдання, співпрацювати з усіма учасниками освітнього процесу.
  3. Класним керівникам 1-4 класів:
    1. Інформувати здобувачів освіти та батьків щодо причин прийняття зазначеного вище рішення, збереження здоров’я дітей та належну участь в освітньому процесі з використанням дистанційних технологій.
    2. Щоденно проводити моніторинг захворюваності учнів на ГРВІ та COVID- 19.
  4. Відповідальність за виконання даного наказу залишаю за собою.

Директор школи Наталія ГАВРИЛЕНКО