МАРТИНІВСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І – ІІІ СТУПЕНІВ

МАРТИНІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ПУЛИНСЬКОГО РАЙОНУ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

НАКАЗ

04. 05. 2020р. с.Мартинівка Пулинський район № 27- о

Про зміни у зарахуванні до

Мартинівської ЗОШ І-ІІІ ст.

на підставі листа МОН України від 31.03.2020р. №1\9-132, згідно з підпунктом 2 пункту 2 розділу ІІ «Прикінцеві положення» Закону України «Про повну загальну середню освіту», відповідно до рішення педагогічної ради Мартинівської ЗОШ І-ІІІ ст. від 04.05.2020р протокол №8

НАКАЗУЮ:

  1. Дозволити батькам подавати документи на вступ до 1-го класу на електронну пошту школи (Martynivka_shkola@ i.ua) у сканованій формі без електронного цифрового підпису з 05.05.2020 по 05.06.2020р. з подальшим поданням оригіналів документів, вказаних у наказі по Мартинівській ЗОШ І-ІІІ ст. від 12.03.2020р. №22-г «Про порядок прийому дітей до першого класу» , після завершення карантинних обмежень для закладів освіти відповідно до території обслуговування.
  2. Адміністрації школи, класному керівнику майбутнього 1 класу опрацювати надані їм персональні дані відповідно до Закону України «Про захист персональних даних».
  3. Попередити батьків або осіб, що їх заміщую, про відповідальність за повноту і достовірність усієї інформації та усіх документів, що подаються до закладу освіти, згідно з вимогами законодавства .
  4. Впродовж двох робочих днів з дня зарахування дітей до закладу освіти оприлюднити з дотриманням Закону України «Про захист персональних даних» на інформаційному стенді закладу освіти, а також на офіційному веб-сайті закладу освіти список зарахованих учнів із зазначенням лише їх прізвищ.
  5. Прийом документів на зарахування до 5-го та 10-го класів розпочнеться після видачі учням відповідних документів про освіту.
  6. До 12 травня розмістити на сайті школи інформацію про профілі навчання в старшій школі.
  7. Контроль за виконанням даного наказу залишаю за собою.

Директор школи – Гавриленко Н.В.