ПУЛИНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА ЖИТОМИРСЬКОГО РАЙОНУ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

МАРТИНІВСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ (МАРТИНІВСЬКАЗОШ І-ІІІ СТ.)

вул. Шкільна, 12, с.Мартинівка Житомирський район Житомирська область, 12041, тел. 0677786706, E-mail: Martynivka_shkola@i.ua Web: http://martynivka.in.ua

Код ЄДРПОУ 22056886

НАКАЗ

12.04.2022 с.Мартинівка Житомирський район Житомирська область № 25/о

Про організоване завершення

2021\2022 навчального року

у Мартинівській ЗОШ І-ІІІ ст.

На підставі нормативно-правових документів щодо закінчення 2021\2022 навчального року: Закону України «Про освіту»; Закону України «Про повну загальну середню освіту»; Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо державних гарантій в умовах воєнного стану, надзвичайної ситуації або надзвичайного стану»; наказу Міністерства освіти і науки України від 28 березня 2022 року № 274 «Про деякі питання організації здобуття загальної середньої освіти та освітнього процесу в умовах воєнного стану в Україні», пункту 8 Положення про Міністерство освіти і науки України, затвердженого постановою тКабінету Міністрів України від 16.10.2014 року №630, наказу Міністерства освіти і науки України від 01 квітня 2022 року № 290 «Про затвердження методичних рекомендацій щодо окремих питань завершення 2021/2022 навчального року», листа відділу освіти Пулинської селищної ради від 06.04.2022 № 124, відповідно до рішення педагогічної ради Мартинівської ЗОШ І-ІІІ ст. від 06.04.2022р. протокол №12

НАКАЗУЮ:

  1. Завершити 2021/2022 навчальний рік у Мартинівській ЗОШ І-ІІІ ст. 31 травня 2022 року.
  2. Педагогічним працівникам забезпечити виконання освітніх програм, навчальних програм та навчального плану за рахунок ущільнення навчального матеріалу, організації самостійної навчальної діяльності учнів, додаткових консультацій з використанням технологій дистанційного навчання тощо та внести відповідні зміни до календарно-тематичного планування з предметів інваріантної та варіативної складової навчального плану закладу освіти для забезпечення якісного виконання програм без урахування показників з кількості днів
  3. Провести підсумкове оцінювання навчальних досягнень учнів: враховуючи очне навчання та результати оцінювання з використанням технологій дистанційного навчання за другий семестр. Зокрема:

3.1 Проведення підсумкового, семестрового та річного оцінювання за відсутності в учнів з числа тимчасово переміщених осіб та з тимчасово окупованих територій задокументованих результатів оцінювання за І семестр річне оцінювання може здійснюватись за результатами ІІ семестру. За відсутності в учнів результатів підсумкового оцінювання за ІІ семестр річне оцінювання може здійснюватись за результатами І семестру з урахуванням поточного оцінювання в ІІ семестрі.

3.2 Для проведення семестрового та річного оцінювання здобувач освіти може надати інформацію з електронного журналу та щоденника, у тому числі електронного, за попереднім місцем навчання.

3.3 У разі відсутності результатів річного оцінювання після завершення навчання за освітньою програмою закладу освіти учень має право до початку нового навчального року пройти річне оцінювання.

3.4 Провести підсумкове річне оцінювання навчальних досягнень учнів, які перебували на індивідуальній формі навчання (екстернат, сімейне начання) відповідно до Положення про організацію індивідуальної форми навчання.

4. Забезпечити дотримання вимог нормативно-правових актів при здійсненні тематичного, семестрового і річного оцінювання навчальних досягнень учнів, при отриманні випускників свідоцтв з відзнакою, при нагородженні учнів перевідних класів Похвальним листом «За високі досягнення у навчанні».

5. Вчасно завершити оформлення шкільної документації, зокрема заповнення класних журналів, оформлення додатків до свідоцтв про здобуття базової та повної загальної середньої освіти, свідоцтв досягнень, табелів навчальних досягнень учнів. до 15 червня 2022р.

6. Забезпечити права учнів на продовження здобуття освіти, перевести їх відповідно до Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти на наступний рік навчання, видати свідоцтва досягнень, табелі та документи про освіту випускникам тощо; врахувати,що в умовах воєнного стану необхідно застосовувати індивідуальний підхід до кожного учня/учениці, гнучко використовувати відповідні процедури в найкращих інтересах дитини для дотримання її права на продовження здобуття освіти відповідно до Порядку переведення учнів (вихованців) закладу загальної середньої освіти до наступного класу, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 14 липня 2015 року № 762, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 30 липня 2015 року за № 924/27369

7. Здобувачів освіти 4, 9, 11 класів звільнити від проходження державної підсумкової атестації відповідно до Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України в сфері освіти» від 24 березня 2022 року № 2157-ІХ; наказу Міністерства освіти і науки України від 28.02.2022 № 232 «Про звільнення від державної підсумкової атестації учнів, які завершують здобуття початкової та базової загальної середньої освіти у 2021/2022 навчальному році»

8. Шкільному психологу, соціальному педагогу, класним керівникам звернути увагу на необхідність психологічної підтримки дітей, у тому числі після завершення навчального року.

9.Контроль за виконанням даного наказу залишаю за собою.

Директор : Наталія ГАВРИЛЕНКО