Про організацію та проведення конкурсу”Колосок”

Інформуємо, що Міжнародний природничий інтерактивний конкурс «КОЛОСОК-весна 2020», який мав відбутися 16 квітня 2020 року,  буде проведено по завершенні карантину. Про дату проведення оргкомітет конкурсу повідомить.

Разом з тим, у зв’язку із введенням карантину в Україні та організації освітнього процесу в онлайн-режимі,   оргкомітет Міжнародного природничого інтерактивного конкурсу «КОЛОСОК»  пропонує  проведення   конкурсу «Колосок- онлайн»   25 квітня 2020 року  з 13.00-15.00. год.

Реєструватися на конкурс можуть усі бажаючі школярі. Участь у конкурсі «Колосок-онлайн» безкоштовна. Учасники отримають електронні сертифікати і призи – електронні передплати газети „КОЛОСОЧОК” або журналу „КОЛОСОК”.

Повідомляємо  школярів про безкоштовний мобільний додаток «Колосок конкурс. Готуйся – конкурс Колосок онлайн» та можливість реєстрації у конкурсі-онлайн. Через цей додаток учні отримають доступ до завдань конкурсу, довідаються про свій результат, прочитають повні відповіді на усі запитання. Завантажити додаток на мобільний телефон можна у Play market за пошуковими словами: «колосок», «конкурс колосок», «колосок конкурс».  Також повідомляємо, що реєстрація уже розпочата.