Правова освіта – один із головних напрямків роботи сучасної школи. Соціалізація школяра має на  меті усвідомлення прав та обов’язків учнів, формування правових знань, громадянських почуттів та поваги до законів України.

Згідно річного плану  у школі проведено тиждень правознавства. Учасниками тижня стали учні 2-11 класів. Розпочався тиждень загальношкільною планівкою, на якій було презентовано основні заходи. У шкільній бібліотеці діти познайомились з виставкою правової літератури «Права дитини». Усвідомлення прав дитини у мультфільмах та казках яскраво відобразили  в малюнках учні 2-7 класів. Десятикласники підготували відеолекторій «Я маю право» для школярів 8-11 класів. Заключним етапом тижня став правовий “Брейн-ринг” між учнями 5-7 класів «Право у нашому житті». Учні вирішували  юридичні задачі, надавали консультації особам, що потрапили в певні життєві ситуації, вміло відповідали на питання юридичного марафону.

Отримуючи знання про закони  держави та права, дитина проходить довгий шлях, коли її знання перетворюються на переконання, а переконання стають світоглядом, яка оволоділа правовою культурою. Виховання правової культури – шлях до побудови правової держави.