Переведення здобувачів освіти 5-8, 9 класів у наступні класи

Мартинівська ЗОШ І-ІІІ ст. Мартинівської сільської ради

НАКАЗ

31.05.2019р. с. Мартинівка Пулинський район №5 \ру

Про переведення здобувачів освіти 5 – 8, 10 класів у наступні класи

На підставі рішення педагогічної ради Мартинівської ЗОШ І-ІІІ ст. ( протокол №16 від 31.05.2019р.)

Н А К А З У Ю:

  1. Перевести до 6 класу учнів:
1 Єршова Софія Олегівна 20.11.2007 С.Неборівка

вул.Лісова,60

2 Кравченко Владислав Андрійович 21.11.2007 С.Мартинівка

вул.Артема,2

3 Кравчук Олександра Петрівна 18.12.2007 С.Видумка

вул.Північна,20

4 Кучеренко Юрій Юрійович 19.07.2008 С.Мартинівка

Іпер.Гагаріна,9

5 Лех Денис Олексійович 14.01.2008 С.Мартинівка

вул.Весела,13

6 Нестерук Дар’я Андріївна 10.10.2008 С.Мартинівка

Іпер.Гагаріна,11

7 Новаківська Олена Василівна 03.01.2008 С.Видумка

вул.Пархоменка,1

8 Підкаура Леся Василівна 17.04.2008 С.Мартинівка

вул.Гагаріна,32

9 Підкуйко Максим Русланович 25.09.2008 С.Мартинівка

вул.Садова,8

10 Черниш Крістіна Миколаївна 12.09.2008 С.Мартинівка

вул.Гагаріна,20\2

11 Корзун Богдан Анатолійович 01.10.2008 с.Корчівка

вул.Центральа,2

12 Сівченко Діана Володимирівна 07.10.2008 С.Липівка

вул.Лісова, 6

  1. Перевести до 7 класу учнів:
1 Багінський Дмитрій Олегович 23.05.2007 С.Мартинівка
2 Булуй Анастасія Миколаївна 23.03.2006 С.Бабичівка
3 Ганушкевич Василь Олегович 03.04.2007 С.Мартинівка
4 Голяк Назар Юрійович 30.062007 С.Мартинівка
5 Гурська Анастасія Анатоліївна 23.08.2007 С.Неборівка
6 Загацька Юлія Володимирівна 20.12.2006 С.Бабичівка
7 Кліменчук Злата Петрівна 02.10.2007 С.Мартинівка
8 Кулаківський Андрій Олександрович 06.02.2006 С.Неборівка
9 Немержицький Віктор Валерійович 01.09.2007 С.Мартинівка
10 Осінцова Тетяна Андріївна 22.01.2007 С.Мартинівка
11 Підкаура Віталій Вікторович 09.09.2007 С.Мартинівка
12 Терещук Костянтин Володимирович 07.11.2006 С.Мартинівка
13 Юзвінська Анастасія Сергіївна 20.10.2007 С.Мартинівка
14 Зозуля Дарина Максимівна 30.05.2006 с.Мартинівка

вул. Весела 11

15 Мельник Богдан Вікторович 07.05.2007 С.Корчівка
  1. Перевести до 8 класу учнів:
1 Карпінська Ірина Вікторівна 05.01.2006 с.Мартинівка
2 Фелль Тамара Юріївна 14.06.2006 с.Мартинівка
3 Якусевич Анна Ігорівна 04.11.2006 с.Мартинівка
4 Колесник Марія Олександрівна 28.08.2006 с.Мартинівка
5 Корнійчук Вікторія Віталіївна 27.01.2006 с.Мартинівка
6 Савіцька Валерія Вадимівна 18.10.2005 с.Мартинівка
7 Підкаура Олександр Васильович 10.10.2005 с.Мартинівка
8 Зелінська Діана Костянтинівна 14.11.2005 с.Мартинівка
9 Немержицька Анастасія Валеріївна 15.11.2005 с.Мартинівка
10 Чумак Максим Максимович 22.12.2004 с.Мартинівка
11 Терещук Анна Юріївна 18.07.2006 с.Мартинівка
12 Павленко Владислав Віталійович 05.02.2006 с.Мартинівка
  1. Перевести до 9 класу учнів:
1 Джунківський Владислав Євгенійович 02.09.2005 с.Мартинівка
2 Нестерук Ольга Василівна 06.10.2004 с.Мартинівка
3 Оверковська Віра Василівна 17.03.2005 с.Мартинівка
4 Підкаура Андрій Вікторович 31.03.2005 с.Мартинівка
5 Полянський Андрій Олександрович 18.01.2005 с.Бабичівка
6 Бондарчук Ольга Юріївна 23.07.2005 С.Мартинівка
7 Коцюбинська Ірина Олегівна 09.12.2004 С.Корчівка

Вул.Садова,20

8 Григурко Аліна Юріївна 17.12.2004 С.Веселе

Вул.Кутузова,7

9 Яригін Денис Сергійович 24.06.2005 С.Корчівка

вул Патр.України,6

  1. Перевести до 11 класу учнів:
1 Карпінська Вікторія Ігорівна 05.09.2003 С.Мартинівка
2 Рибас Віталій Володимирович 09.08.2003 С.Мартинівка
3 Стрельченко Олександр Вікторович 19.07.2003 С.Мартинівка
4 Тимощук Віктор Вікторович 05.02.2003 С.Мартинівка
5 Фесюк Дмитро Андрійович 16.04.2002 С.Видумка
6 Черниш Михайло Юрійович 06.08.2003 С.Мартинівка
7 Бондарчук Анна Юріївна 03.04.2003 С.Мартинівка
  1. Контроль за виконанням даного наказу покласти на заступника директора з НВР Луценко Т.М.

Директор школи: ____________________________________

Н.В.Гавриленко