Перемоги здобувачів освіти Мартинівської ЗОШ І-ІІІ ст. у І етапі МАН

З метою підтримки, розвитку духовного, інтелектуального і творчого потенціалу учнівської молоді  18 січня 2022 року на базі КЗПО «Центр дитячої та юнацької творчості» Пулинської селищної ради було проведено І етап конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН учнівського товариства МАН Пулинської селищної ради.

У І етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів учнівського товариства МАН Пулинської селищної ради взяло участь  10 здобувачів освіти  з 5 ЗЗСО Пулинської селищної ради, у тому числі 3 учнів  Мартинівської ЗОШ І-ІІІ ступенів: Терещук А.( 10 клас), педагогічний керівник Згодзінська Т.В.; Зелінська Д. (10 клас), педагогічний керівник Зелінська О.П.; Осінцова Т. (9 клас), педагогічний керівник Боковенко Ю.Б. 

Роботи були представлені у 3 відділеннях:  «Математика»,  «Фізика та астрономія»  «Літературознавство, фольклористика та мистецтвознавство» та 3 секціях: «Математика», «Теоретична фізика», «Українська література».

      Кропітка праця конкурсантів та їх наставників були високо оцінені журі, й усі представники Мартинівської ЗОШ І-ІІІ ст. були визнані переможцями І етапу конкурсу, нагороджені дипломами І ступеня.

Роботи Терещук А., Зелінської Д., та Осінцової Т. направлені на ІІ етап конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН!

Вітаємо наших розумниць та їх педагогічних керівників з чудовим результатом й бажаємо подальших перемог!!!