Одноденний заробіток на підтримку ЗСУ

Педагогічні та непедагогічні працівники Мартинівського ліцею від початку війни активно підтримують військовослужбовців Збройних Сил України.
😇Освітяни передають їжу, медикаменти, теплі речі на фронт, саджають «Сади Перемоги», разом із дітьми плетуть маскувальні сітки, виготовляють окопні свічки, відправляють воїнам-землякам малюнки зі словами щирої підтримки та якнайшвидшого переможного повернення, прищеплюють підростаючому поколінню почуття гордості за рідну країну.
💙💛Крім цього, колектив закладу освіти, батьківська та учнівська громадськість  регулярно проводять благодійні заходи на підтримку Захисників і Захисниць України, активно долучаються до всеукраїнських акцій та зборів коштів на придбання необхідних речей для наших Воїнів, у тому числі автомобіля, монокуляра, квадрокоптера, військового спорядження тощо.
💪До Дня Збройних Сил України педагоги та технічний персонал закладів загальної середньої, дошкільної та позашкільної освіти, а також КУ «Пулинський інклюзивно-ресурсний центр» вирішили перерахувати одноденний заробіток, загальною сумою 150 915, 16 грн на благодійний рахунок для збору коштів на підтримку воїнів-земляків.
🤗Як зізнаються освітяни, допомагати військовим – це обов’язок кожного з нас, бо ж саме завдяки ним ми бачимо світлі, спокійні ранки, а наші діти мають можливість жити та розвиватися.
💪Вони, зі зброєю у руках, захищають кожного з нас, ми ж, зі словом, мов, твердая криця, тримаємо свій фронт тут.
💙💛Віримо, що у єдності і взаємопідтримці ми пройдемо шлях війни і вийдемо переможцями!
🇺🇦Слава кожному, хто боронить цілісність і суверенітет України! Слава усім, хто щоденно наближає нашу Перемогу! Тримаймо стрій і продовжуймо впевнено крокувати до Перемоги!