Моє гідне майбутнє

#gdignity, #gdignityUkraine

Кожен і кожна із нас – і діти, і дорослі – роблять вибір, що формує наш світогляд і світ навколо нас, щоденно: на ігровому майданчику й на роботі, на рівні місцевих співтовариств і в глобальному суспільстві в цілому. Ми маємо можливість досягти більшої поваги до себе й до інших людей завдяки тому, які рішення ми приймаємо і як використовуємо наші ресурси. Керуючись у своїх діях почуттям власної гідності, ми можемо сприяти розвитку позитивних глобальних змін на різних рівнях нашого суспільства.
Концепція «гідності» базується на тому, що всі люди мають внутрішнє почуття власної гідності. Цією невід’ємною якістю володіє кожен і кожна з нас завдяки властивості людяності. Наше почуття власної гідності росте, коли ми відчуваємо повагу до наших прав і свобод, і коли ми живемо в атмосфері свободи вибору й дій, що сприяє підвищенню самоповаги, розвитку в нас цілісності особистості й людських якостей.

Саме ці важливі установки лунали на заключній загальній зустрічі у рамках Усесвітнього дня гідності, на якій учасники і учасниці з 8-11 класів презентували свої напрацювання за “Путівником”, представили свої відеороботи, творчі доробки, розповіли свої історії гідності, створили творчий підсумок – прокламацію “Моє гідне майбутнє”. Усі дійшли важливих підсумків: гідність є невід’ємною якістю кожної людини; права людини – наші права за умови, що їх належно поважають; наше почуття власної гідності залежить від того, як ми ставимося одне до одного – що ми можемо зробити для підвищення почуття власної гідності й гідності інших людей.