Міжнародний день волонтера

5 грудная – Міжнародний день волонтерів. Волонтерство ґрунтується на добровільності, співчутті та глибокій повазі до всіх людей. Волонтер – у перекладі з англійської означає добровільний помічник. Це люди, які цілком безоплатно працюють будь-де, де потрібна їхня допомога: у дитячих будинках, притулках, школах-інтернатах і будинках для людей поважного віку. Вони доглядають хворих і допомагають старшим людям поратися по господарству. Звісно, волонтерство — не робота. Це на 100% покликання. Це спосіб життя і мислення. Небайдужість до чужої біди, причетність і співпереживання — те, що веде волонтерів вперед. Завдяки їхнім старанням, десятки, якщо не сотні тисяч людей отримують настільки необхідну їх допомогу. Волонтери допомагають дітям і дорослим, вони піклуються про здоров’я людей і тварин, їх комфорт і безпеку. Це воістину люди з величезним серцем, безкорисливі та добрі, готові протягнути руку допомоги.
У нашій школі ми підтримує рух волонтерства, допомагаючи військовим на фронті, раненим у госпіталі, сім’ям, які перебувають у складних життєвих обставинах, хворим, притулкам тварин тощо. Наразі кожен може долучитися до почесної волонтерської місії у рамках акції “Янгол поруч!” Уже поступають пакунки від сімей наших учнів з одягом, солодощами, канцтоварами, іграшками, засобами гігієни.
Нехай Ваша доброта повернеться до Вас сторицею. Бажаю, оптимізму, здоров’я, невичерпної енергії та миру!
Низький уклін усім небайдужим людям!!
Кращим подарунком на День волонтера може виявитися ваша допомога — невеликий добродійний внесок, прояв турботи й теплоти щодо тих, кому це потрібно і важливо. Робіть добро!