Міжнародний день пам`яті жертв Холокосту

Щороку 27 січня ми разом з усією світовою спільнотою вшановуємо пам’ять жертв Холокосту – мільйонів жінок, чоловіків і дітей, котрі загинули від рук нацистів у роки Другої світової війни.

Масштаби цієї страшної трагедії шокують: на українських землях жертвами Холокосту стали сотні тисяч представників єврейського народу та інших національностей.

З нагоди 75 роковин Дня памяті жертв Холокосту, аби вшанувати та зберегти пам’ять про цю страшну трагедію, про всіх невинно розстріляних, страчених у газових камерах, виснажених голодом і примусовою працею,  у школі було створено інсталяцію «Табори смерті» (автор  –  педагог-організатор Оверковська О.Д.), а вчителем історії Скаківською І.С. організовано естафету «Проєктів Пам’яті», над якими учні працювали протягом навчального дня й презентували  на загальношкільній Годині Памяті.

Усі учасники проєктів зійшлися у думці, що пам’ять про невинно убієнних за національними, етнічними, релігійними, культурними ознаками має бути попередженням для людства про небезпеку, що таять в собі тоталітарні ідеології, зверхність, ненависть, ксенофобія та расизм.

Учні схилили голови у скорботі хвилини мовчання  за навіки полеглими у безіменних могилах і печах крематоріїв.

Сподіваємося, що молодь зробить все можливе, щоб найбільші суспільну цінності – свобода, гуманізм, мир та злагода – завжди панували на нашій землі.