Міжнародний день миру у школі

Традиційно 21 вересня в Україні та в усьому світі  відзначають Міжнародний день миру. Сьогодні мир в Україні не є абстрактним поняттям, це усвідомлене бажання усіх українців, адже за мирне небо над головою, за право жити у власній країні без втручання “сусідів” триває боротьба на сході України. А найвищу цінність миру, який є запорукою щасливого життя, сьогодні відчула кожна українська родина. 
Міжнародний день миру пройшов у Мартинівській ЗОШ І-ІІІ ст. під гаслом: “Діти України?? за мир!”, адже
МИР – це життя, щастя, чисте небо над головою!
МИР – це можливість спокійно навчатися, працювати, любити, поважати один одного!
МИР – це упевненість у завтрашньому дні, у своєму МАЙБУТНЬОМУ!!!  Учні школи приєдналися до проведення Всеукраїнської кампанії «Голуб миру»: власноруч виготовили  паперових голубів як символ миру та духовного розвитку нації.  Протягом дня був проведений конкурс малюнків  «Я за мир в Україні» та акція «Я обираю МИР». Учні на емблемах написали свої побажання та прикріпили їх один одному, а на шкільному подвір’ї  організували флешмоб «МИР».
Учень 6 класу Задуян  та учениця 9 класу Осінцова  брали участь? у Всеукраїнському інтернет-конкурсі ” Мир – мова щастя” до Міжнародного дня миру. Осінцова  отримала диплом І ступеня за перемогу у конкурсі серед учнів 9 класу.