Місце зустрічі – місто дитинства

Традиційно, в передостанню суботу березня, наша школа гостинно відкриває двері для випускників. В цьому році вечір зустрічі випускників пройшов на тему: “Місце зустрічі – місто дитинства”.  Рідна школа  зібрала в своїх стінах випускників різних поколінь, але всіх їх об’єднувало одне — це любов до свого  рідного училища та  повага до своїх вчителів.

Обличчя  випускників світилися радістю та   очікуванням  зустрічі з юністю. Адже багато хто з них не бачився з друзями та викладачами  вже багато років. А так хочеться дізнатися, як склалася доля у однокласників. З вітальними словами та привітанням виступила  директор школи Гавриленко Н.В..  Вона висловила величезну подяку всім колишнім і нинішнім співробітникам навчального закладу , а також всім присутнім в залі випускникам. Гостей свята вітали  учні 11 класу, були виконані пісні у виконанні учнів 7 класу, Дубини Мирослави – 9 класу, театральні мініатюри учнів 10 класу. Усіх вразив, як завжди, зразковий хореографічний колектив “Колорит”, під керівництвом Пташнюка М.С. Гучними оплесками зустрічали випускники кожен номер художньої самодіяльності, підготовлений в їх честь.

Пісні, конкурси, теплі бесіди, зустріч з однокласниками і педагогами. А головне теплі слова і посмішки стали основою зустрічі. Нікого не залишила байдужими ця добра зустріч з дитинством.