Наша школа має добру традицію щороку вивчати результативність освітньої діяьності та нагороджувати кращих учнів та молодь за вагомі досягнення в різних напрямах життя школи протягом навчального року. Проте карантин, зумовлений поширенням коронавірусної хвороби COVID-19, вніс свої корективи не лише в освітній процес. але й порушив складені роками шкільні традиції. Тому цьогоріч ми об’єднали свято «Останнього дзвоника» та «Гордість школи – 2021».

Спонсором цінних подарунків стало ТОВ «Ялинівка Нова Плюс», за що адміністрація школи, учнівський актив, педагогічний та батьківський колективи висловлюють щиру вдячність!

Отже, відповідно до рішення педагогічної ради школи у рамках загальношкільного конкурсу «Гордість школи – 2021» за підсумками 2020-2021 навчального року почесними грамотами та цінними подарунками нагороджено:

  • у номінації «Активна участь у житті школи» :

за творчу діяльність в учнівській раді школи, активну участь і досягнення у позакласній роботи закладу, створення фото-відео- матеріалів:

Терещук А., 9 кл, Зелінська Д., 9 кл., Карпінська І. 9 кл.

  • у номінації «Творча обдарованість»

за високі досягнення у шкільній позакласній роботі, участь і перемоги в шкільних, районних, обласних конкурсах:

Опанащук С. 1 кл., Боковенко С., 1 кл, Єремено Є. 1 кл,, Поліщук В. 1 кл,, Мілевська Я. 2кл, Павлюк В. 2 кл., Кеснер М. 3 кл, Оверковський І. 3 кл, Старунова В.4 кл, Кучеренко С. 4кл.. Богатирчук Д., 4 кл, Зелінський А., 6 кл, Мілевський Г.6кл, Осінцова Т. 8 кл, Кліменчук З. 8 кл. Терещук А., 9 кл., Зелінська Д., 9 кл., Карпінська І. 9 кл., Корнійчук В. 9 кл, Коленик М., 9 кл, Дубина М., 11 кл.

у номінації «Спортивні досягнення року»

за встановлення шкільних рекордів:

Терещук Р, 11 кл. Зелінський А., 6 кл, Немержицький Т. 6 кл, Якусевич О. 6 кл.

  • у номінації «Інтелектуальна обдарованість» : за активну навчально – пізнавальну діяльність, перемоги у І етапі предметних олімпіад

Чумак М. 9кл, Туровська В. 11 кл, , Осінцова Т. 8 кл, Карпінська І. 9 кл. Терещук А. 9 кл, Зелінська Д. 9 кл.

за високі результати у дистанційному Всеукраїнському відкритому марафоні з української мови ім. П.Яцика

Черниш А. 3 кл, Оверковський І. 3 кл, Осінцова Т., 8 кл, Терещук А. 9 кл, Туровська В. 11 кл

  • у номінації «Педагогічна гордість»

за організацію дистанційного навчання – Зелінську О.П.

за організацію, проведення, і високі результати участі у «ФудЧеленджу – 2021» – Немержицьку Д.В

за креативне оформлення свят, створення творчих тематичних інсталяцій – педагога- організатора Оверковську О.Д.

  • у номінації «Клас року»

За високі досягнення в освітній діяльності, активну участь у позакласній роботі – учнівські колективи 3 класу та 9 класу.

Вітання номінантам і усім-усім здобувачам освіти ! Ваші знання, багаторічна послідовна та наполеглива праця внесли вагомий вклад у розвиток нашого закладу, забезпечили повагу серед усіх учасників освітнього процесу. Нехай світлим, радісним і плідним буде кожен ваш навчальний день, кожен крок в особистісному розвитку, а в майбутньому на Вас чекає ще багато наповнених корисними справами і земними радощами років. А ще воліємо, щоб усі ми були єдиною працьовитою, дружною командою, яка завжди підтримуватиме вогонь незгасимих ідей і помислів! Отож, ростіть здоровими, досягайте високих результатів у навчанні, будьте активними учасниками шкільного життя, а в майбутньому – успішними людьми!