Юні фотомитці, які полюбляють фотографувати і закохані у мистецтво фотографії,  мали змогу позмагатися творчими доробками на шкільному конкурсі фоторобіт «Моя Україно!», який завершився 27 січня. В ньому взяли участь: Боковенко (2 клас), Опанащук  (2 клас), Каменчук  (3 клас), Оверковський (4 клас), Зелінський (7 клас), Мілевський (7 клас), Зелінська  (10 клас), Колесник  (10 клас), Терещук (10 клас) у 6 номінаціях: 

Жанрове фото, Натюрморт, Пейзаж, Портрет, Фото рослин, Фото тварин, Adobe Photoshop

Традиційно, найпопулярнішими номінаціями конкурсу стали портрет, пейзаж, флора та фауна, побутові або жанрові фотографії.
Уміння фотографувати – це не тільки процес, який приносить задоволення фотографу, але попри все, це можливість помилуватися своїми досягненнями, показати їх іншим людям, провести аналіз своєї роботи та виявити допущені помилки. У роботах юні фотомитці відображали найяскравіші та незабутні миттєвості нашої епохи, здобутки українців та їх любов до України.
Визначено переможців – претендентів на участь у районному фотоконкурсі. Головний критерій для обрання переможців – відповідність темі, номінації та загальній ідеї конкурсу «Моя Україно!».
?Вітаємо переможців – Боковенко, Опанащук, Каменчука, Оверковського , Зелінського, Терещук !
БАЖАЄМО ЮНИМ ФОТОАМАТОРАМ  НОВИХ ВДАЛИХ ФОТОГРАФІЙ, НОВИХ ПЕРЕМОГ В УКРАЇНСЬКИХ ФОТОКОНКУРСАХ
І НА МІЖНАРОДНИХ МАЙДАНЧИКАХ!