До уваги учасників освітнього процесу Мартинівської ЗОШ І-ІІІ ст.

Відповідно до інформації Міністерства освіти і науки України питання організації навчання школярів після канікул, які закінчуються 30 жовтня, будуть вирішувати окремо в кожному закладі освіти в залежності від епідемічної ситуації в регіоні.  Тому адміністрацією  Мартинівської ЗОШ І – ІІІ ст. здійснено моніторинг стану здоров’я здобувачів освіти шляхом  опитування батьків та осіб, що їх заміняють, інформування сімейного лікаря. Визначено, що станом на 30 жовтня в мікрорайоні школи відсутні учні і працівники школи, які  мають діагноз коронавірусної хвороби COVID -19 та відсутні ті, що перебувають на самоізоляції.

 Тому освітній процес у Мартинівській ЗОШ І-ІІІ ст. з 02.11.2020 р. здійснюватиметься у закладі освіти з дотриманням усіх санітарно – гігієнічних вимог відповідно до Тимчасового порядку організації освітнього процесу в період адаптивного карантину в зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID -19)( текст Тимчасового  порядку  на сайті школи: https://martynivka.in.ua/tymchasovyj-poryadok-organizatsiyi-osvitnogo-protsesu-u-period-poshyrennya-koronavirusnoyi-infektsiyi-covid-19/)

Розклад уроків на понеділок 02.11.2020року також на офіційному сайті школи: https://martynivka.in.ua/

Шкільний автобус здійснюватиме підвезення за розкладом, визначеним у 1 чверті: https://martynivka.in.ua/shkilnogo-avtobusu/

До зустрічі!