День Землі

22 квітня світ відзначає Міжнародний День Землі.
В цей день людство акцентує увагу на екологічних проблемах нашої планети та боротьбі з ними. По всьому світу висаджують дерева, прибирають парки та водойми. Всі народи об’єднуються для спільної мети – захист довкілля та збереження природних ресурсів.
Вперше День Землі був відзначений у 1970 році 22 квітня, і з того часу його проводять щороку. Це свято чистої Води, Землі й Повітря, яке має на меті об’єднати людей планети для захисту навколишнього природного середовища, привернути увагу до екологічних проблем нашої планети. Учні початкових класів також долучилися до відзначення Дня Землі.
Зокрема, 1-класники під керівництвом класного керівника Ірини Терещук вирішили прикрасити Землю, посадивши квіти на подвір’ї ліцею, з’ясували, що Земля – це неоціненний дар, подарований нам природою, та наш спільний дім, тож берегти її – священний обов’язок кожного мешканця планети Земля!
А учні 3 класу взяли участь у цікавих активностях, тренінгу, організованих класним керівником Галиною Савчук, навчаючись берегти й піклуватися про Землю.
З метою формування в учнів дбайливого ставлення до природи та розуміння наслідків нераціонального природокористування вчителем  біології Веронікою Дзюбенко проведено урок – тренінг на тему “Мої дії для захисту Землі”. Ліцеїсти проявили креатив, зацікавленість та завзяття до вирішення екологічних проблем планети.
А вчитель біології і хімії  Марина Змієвська  організувала Ярмарку біологоічних, хімічних та екологічних знань.
🔔 У День Землі в різних країнах за традицією звучить Дзвін Миру, закликаючи мешканців 🌍 відчути єдність і докласти зусиль для збереження нашого спільного дому.
‼️ Пам’ятаймо, що Земля – це дарунок природи, тож берегти її – наш обов’язок ♥️