День Соборності

Це одне з найважливіших свят нашої країни, яке символізує те, що ми всі – один народ і жодні рубежі не зможуть розділити нас.

Соборність України – це результат тривалої боротьби українського народу за свою свободу та незалежність. І подвиги героїв України ХХІ століття доводять, що за 100 років бажання українців жити в соборній незалежній Україні тільки укріпилося. Це бажання, яке тече по жилах нових поколінь українців, обов’язково допоможе їм вирости гідними громадянами своєї держави.

З метою виховання в підростаючого покоління глибокої поваги та любові до Батьківщини, людської гідності, формування національної свідомості школярів, виховання у них почуття патріотизму та з нагоди відзначення Дня Соборності України, в ліцеї серед учнів 5-7 класів проведено гру-вікторину на тему: “Ми разом! Ми- одна країна! “
Учасники освітнього процесу Мартинівського ліцею долучилися до Всеукраїнського флешмобу “Нитка Єдності” до Дня Соборності України🇺🇦🇺🇦🇺🇦 #Нитка_Єдності , #Thread_of_Unity_Ukraine.
Також була проведена інтегрована гра-вікторина до Дня Соборності України «Як я знаю Україну!» серед учнів 8-11 класів Мартинівського ліцею.