День казки, щастя і Землі

20 березня … Сьогодні цей день насичений🧐 різними подіями в шкільному 📑 календарі: це і День Землі, і Всесвітній день казки,  і Міжнародний день щастя))) Тому, попри повітряну тривогу, на наших учнів чекали різномантні зходи та активності, які вони  самі собі обирали.  
Для когось важливим було відзначити Всесвітній день казки ( Journee Mondiale du Conte).
📗 Казка – це диво! Вона дає нам привід для роздумів, повчає, приносить багато радості.
” Якщо ви хочете, щоб ваші діти 👩‍🎓 були розумними, читайте їм казки. Якщо ви хочете, щоб вони стали ще розумнішими, то читайте їм ще більше казок” ,- Альберт Ейнштейн.
 Онлайн – тестування, ” казкове сортування”, доміно ” Як я знаю казки?”, читання повчальних казок В.Сухомлинського та інші цікаві форми роботи  – безперечно шлях , що веде кожного до самовдосконалення, пізнання і розвитку.
А для когось важливо відсвяткувати День щастя 🤗здобувачі освіти Мартинівського ліцею, шукали істину у питанні, коли людина щаслива, складали свій рецепт щастя, згадували щасливий спогад, малювали квітку щастя, наповнювали баночку щасливих моментів, адже щастя є невичерпним джерелом для гармонії, натхнення, творчості. Головна ідея Дня щастя полягає у тому, щоб нагадати людству, що кожен із нас має право бути щасливим.
Коли запитуєш, що для тебе є щастям, перша емоція – посмішка або вологі очі. І це ок🤗. Адже у кожного свій досвід і своє поняття щастя. Порефлексували сьогодні на цю тему.🙃. Щоправда переважно в сховищі. 389 день як наше щастя видозмінилось і набуло інакших значень 😔. Але серед каміння проблем і негативу біжить струмок сподівань і надії , які роблять нас щасливими. Кожна дитина – особистість. І перше, що спадає на думку , коли запитують що робить тебе щасливим і є власне тим щастям. Ось так. Будьте щасливі 🌞💙💛