День Гідності і Свободи

 21 листопада вся країна відзначає День Гідності та Свободи. Цього дня ми віддаємо належну шану патріотизму й мужності громадян, які восени 2004 року та у листопаді 2013 року – лютому 2014 року постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору. 

Свято запроваджене насамперед для того, щоб донести до сучасного і майбутнього поколінь правдиву, об’єктивну інформацію про доленосні події в Україні початку XXI століття, вшанувати патріотизм та мужність громадян, які хоробро встали на захист людських прав і свобод та національних інтересів країни. 
В історії України чимало трагедій: деякі з них вже перетворились на шрами, інші ж й досі наче розкрита рана. Проте якою б страшною не була загроза, українці ніколи не лишаються осторонь й готові боротися до останнього.
Революція Гідності пофарбувала наш синьо-жовтий прапор у червоно-чорне – кров і кіптяву. Пам’ятаймо кожне життя, покладене за свободу України, пам’ятаймо, що будь-яка темрява відступає, якщо на її шляху буде не один, а мільярди вогнів.
Не забуваймо про минуле! Будуймо теперішнє! І борімося за майбутнє!