35-річниця Чорнобильської трагедії

Сьогодні виповнюється 35 років з моменту аварії на Чорнобильській АЕС, але її наслідки залишаються предметом обговорення, темою для творчості і по сьогодні.
26.04.2021 р. в Мартинівській ЗОШ І-ІІІ ст. відбувся дистанційний конкурс дитячих малюнків, плакатів, буклетів, колажів на тему: “Чорнобиль не має минулого часу”, приурочений 35 річниці трагедії на Чорнобильській АЕС. На конкурс було представлено 31 творчу роботу від учнів 1-9 класів. Кожна робота – це кропітка емоційна творчість дітей, які намагалися передати увесь біль трагедії. Це заклик-попередження усьому людству : “Чорнобиль – це не вчора і не завтра, це – на багато років!”
Усі учасники конкурсу отримають сертифікат участі, переможці – грамоти. Дякуємо за небайдужість, екологічну свідомість та громадянську позицію!
У рекреаційній зоні школи педагог-організатор Оверковська О.Д. створила інсталяцію на тему: “І біль…І сум…І атом…”

Чорнобиль – це не лише велика трагедія, а й символ безмежної мужності багатьох тисяч наших земляків — пожежників, експлуатаційного персоналу ЧАЕС, військовослужбовців, будівельників, учених, медиків, які відправились на зустріч невідомій небезпеці, виявивши жертовність та високий патріотизм зупиняючи ядерну катастрофу. Ризикуючи своїм життям та здоров’ям, вони виконали свій обов’язок і захистили людство від згубного впливу й подальшого розповсюдження радіації.

У цей день вшануймо ліквідаторів, за їх сміливість та відвагу!

Завжди пам’ятатимемо!!!